Skip to product information
1 of 1

Nurturing Soul

Sapun me dru sandali dhe paçuli

Sapun me dru sandali dhe paçuli

Çmimi i rregullt £5.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £5.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Sapun natyral dhe ushqyes vegan i punuar me dorë
duke përdorur metodën tradicionale të procesit të ftohtë.

Bërë duke përdorur vetëm botanikët më të mirë, më të pastër që e pëlqejnë lëkurën me bazë bimore për t'ju sjellë një sapun të butë dhe pastrues me një shkumë luksoze.


Aromë delikate me vajra esencialë të paçulit dhe drurit të sandalit, për t'u çlodhur dhe çlodhur dhe për të qetësuar lëkurën e thatë të irrituar.


*Përshkrimi dhe fotografitë me mirësjellje të Nurturing Soul*

Informacion i rendesishem

Sapuni mund të ndryshojë në ngjyrë për shkak të natyrës së tij natyrore

Përbërësit
Olivat natriumi (vaj ulliri) bajame natriumi (vaj bajamesh të ëmbël) Kaprat natriumi (vaj kokosi) Gjalpë natriumi Shea (gjalpë shea organik i parafinuar) Aqua (ujë) *Glicerinë, Amyris Balsamifera (vaj esencial i drurit të sandalit) Pogostemon cablin (vaj esencial i patçulit) Soyauxii (pluhur i kuq i drurit të sandalit) *që ndodh në mënyrë natyrale

Dimensionet

120 g përafërsisht.

Informacion për kujdesin

Materiale

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet