Skip to product information
1 of 7

EMB Pretty

Vazo e perëndimit të diellit të vjeshtës

Vazo e perëndimit të diellit të vjeshtës

Çmimi i rregullt £17.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £17.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Sillni bukurinë e një muzgu mbi det brenda

Dizajni i pjeshkës dhe indigo përmban thekse të arta për ta bërë atë me të vërtetë pop

Informacion i rendesishem

Duke qenë se ato janë pikturuar me dorë dhe ngjyrat e përziera me dorë, mund të ketë disa ndryshime midis artikujve

Dimensionet

16x8x8cm

Informacion për kujdesin

Vetëm larje e butë me duar

Materiale

Qeramike

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet