Skip to product information
1 of 5

EMB Pretty

CLERANCE stoli renë

CLERANCE stoli renë

Çmimi i rregullt £3.50 GBP
Çmimi i rregullt £7.00 GBP Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £3.50 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Ngjyrë
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Dekor elegant për Krishtlindje

Informacion i rendesishem

I mrekullueshëm si zbukurime të pavarura ose për dekorimin e tryezës së Krishtlindjeve
Pemët e vogla janë të shkëlqyera për dhurata tavoline!

Ornamentet tona janë punuar me dorë me porosi dhe më pas pikturohen me dorë për të përfunduar

Mbyllur me një dyll tërësisht natyral, me bazë bimore, i bërë nga ne për të mbrojtur dhe nxjerrë në pah ngjyrën

Për shkak të natyrës së Jesmonitit, priten ndryshime në shpërndarjen e flluskave të ajrit, kjo vetëm sa shton estetikën e tyre të punuar me dorë

*Ngjyrat mund të ndryshojnë pak në ekran dhe personalisht

Dimensionet

10x11.3x2cm

Informacion për kujdesin

• Nuk mund të lahet në pjatalarëse ose në mikrovalë
• Rezistent ndaj ujit, jo i papërshkueshëm nga uji
• Fshini derdhjet menjëherë me një leckë të pastër
• Mos përdorni produkte kimike pastrimi
• Ri-dylloni me dyll guri ose betoni pas 6 muajsh për ta mbajtur produktin tuaj të duket më i mirë
• Qirinjtë që digjen shumë pak mund të shkaktojnë shenja djegieje dhe çngjyrosje

Materiale

Jesmonite

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet