Skip to product information
1 of 3

EMB Pretty

Kon unazë në formë diamanti

Kon unazë në formë diamanti

Çmimi i rregullt £5.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £5.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Stili
Ngjyra primare
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Ngrini lart tryezën tuaj të veshjes me këto unaza të bukura dhe moderne

Të mrekullueshëm për t'u përzier dhe për t'u kombinuar - Krijoni një pamje moderne njëngjyrëshe, ose dilni të gjitha me ngjyra, këto kone ekrani përshtaten me shumicën e madhësive të unazave dhe bëjnë një dhuratë të mrekullueshme

Informacion i rendesishem

Mbyllur duke përdorur dyll të bërë nga vaji 100% natyral organik ekstra i virgjër i kokosit dhe dylli i sojës. Kjo mbron jesmonitin dhe largon ujin, megjithatë nuk është 100% i papërshkueshëm nga uji

Çdo artikull përzihet me dorë dhe derdhet me dorë sipas porosisë, duke krijuar një pjesë krejtësisht unike çdo herë (fotot janë vetëm për referencë)
Për shkak se ato janë të punuara me dorë, priten ndryshime në ngjyrë, teksturë dhe flluska ajri etj. megjithatë kjo e bën secilin unik
*Ngjyrat mund të ndryshojnë pak në ekran dhe personalisht

Dimensionet

Kon ekstra i madh - 12x2 cm
Kon i madh - 8,5x2 cm
Koni mesatar- 6.5x2cm
Kon i vogël - 5x2 cm

Informacion për kujdesin

• Nuk mund të lahet në pjatalarëse ose në mikrovalë
• Rezistent ndaj ujit, jo i papërshkueshëm nga uji
• Fshini derdhjet menjëherë me një leckë të pastër
• Mos përdorni produkte kimike pastrimi
• Ri-dylloni me dyll guri ose betoni pas 6 muajsh për ta mbajtur produktin tuaj të duket më i mirë

Materiale

Jesmonite

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet