Skip to product information
1 of 9

EMB Pretty

Ngrohës i dyllit Ice Queen

Ngrohës i dyllit Ice Queen

Çmimi i rregullt £22.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £22.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Shkëlqim i akullt, aroma të pabesueshme

Informacion i rendesishem

Baza ovale blu e akullt me ​​terrazo xhami Aurora që shkëlqen me ngjyrat e ylberit me një varëse bronzi dhe glob xhami

Mënyra e përsosur për ta bërë shtëpinë tuaj të nuhasë të pabesueshme dhe një dhuratë e mrekullueshme për familjen dhe miqtë që duan aromë

Çdo element vjen veçmas dhe përshtatet së bashku pa ngjitës

Jesmonite është një alternativë ekologjike ndaj betonit, suvasë dhe gurit

Meqenëse çdo pjesë është e punuar me dorë me porosi, dhe për shkak të natyrës së materialeve, priten ndryshime në ngjyrën, strukturën, shpërndarjen e xhamit, matjet dhe flluska ajri

Ngrohëse me dyll
SIGURIA
• Xhami do të nxehet kur të jetë mbi flakë, lëreni të ftohet përpara se ta trajtoni
• Mos lëvizni më ngrohtë kur ndizet
• Hiqni globin e qelqit përpara se të lëvizni
më të ngrohtë
• Mos provoni të hiqni dyllin e ngurtë, globin bosh ndërkohë që dylli është ende pak i butë
• Varëse prej bronzi përkulet lehtësisht jashtë formës, kini kujdes kur lëvizni
• Mos e lini kurrë ngrohësin e ndezur pa mbikëqyrje

Dimensionet

Baza 11.5x7x4cm
Vrimë 4 cm për dritën e çajit
8 cm glob xhami
Lartësia e përafërt e montuar me shufër 21 cm

Informacion për kujdesin

• Nuk mund të lahet në enëlarëse
• Rezistent ndaj ujit, jo i papërshkueshëm nga uji
• Fshini derdhjet menjëherë me një leckë të pastër
• Mos përdorni produkte kimike pastrimi
• Ri-dylloni me dyll guri ose betoni pas 6 muajsh për ta mbajtur produktin tuaj në pamjen e tij më të mirë

Materiale

Jesmonite, Tunxh dhe Xham i grimcuar

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet