Skip to product information
1 of 9

EMB Pretty

Mini vazo me sytha shishe

Mini vazo me sytha shishe

Çmimi i rregullt £22.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £22.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Ngjyra primare
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN
E vogël por e bukur me një majë graniti me ngjyrë të gazuar dhe një bazë të lëmuar në të bardhë

Informacion i rendesishem

Madhësia e blloqeve të ngjyrave mund të ndryshojë

Mbyllur duke përdorur dyll të bërë nga vaji 100% natyral organik ekstra i virgjër i kokosit dhe dylli i sojës. Kjo mbron jesmonitin dhe largon ujin, megjithatë nuk është 100% i papërshkueshëm nga uji

Çdo artikull përzihet me dorë dhe derdhet me dorë sipas porosisë, duke krijuar një pjesë krejtësisht unike çdo herë (fotot janë vetëm për referencë)
Për shkak se ato janë të punuara me dorë, priten ndryshime në ngjyrë, teksturë dhe flluska ajri etj. megjithatë kjo e bën secilin unik
*Ngjyrat mund të ndryshojnë pak në ekran dhe personalisht

Dimensionet

10.2x6.4cm
Hapja e qafës 1.2 cm

Informacion për kujdesin

• I papërshkueshëm nga uji
• Hidhni ujin e tepërt

Materiale

Jesmonite dhe Jesmonite me agregate graniti natyral

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet