Skip to product information
1 of 23

EMB Pretty

Mbajtës Palo Santo

Mbajtës Palo Santo

Çmimi i rregullt £16.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £16.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Ngjyrë
Stili
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Sillni pozitivitetin me aromën e ëmbël dhe drunore të shkopinjve Palo Santo

...

Për shekuj me radhë, shkopinjtë Palo Santo ose "druri i shenjtë" janë përdorur për njollosjen dhe digjen nga shamanët në rituale për të pastruar dhe pastruar hapësirën e tyre, si dhe për të larguar energjitë negative dhe për të nxitur shërimin.

...

Ky mbajtës është gjithashtu i shkëlqyeshëm për të mbajtur qirinjtë e darkës!

Informacion i rendesishem

Mbyllur me dyllin tonë 100% natyral, me bazë bimore. Kjo mbron jesmonitin dhe largon ujin, megjithatë nuk është 100% i papërshkueshëm nga uji

Palo Santo jonë është burim etik nga një biznes i vogël me bazë në Mbretërinë e Bashkuar dhe i paketuar në çanta të biodegradueshme

Çdo artikull përzihet me dorë dhe derdhet me dorë sipas porosisë, duke krijuar një pjesë krejtësisht unike çdo herë (fotot janë vetëm për referencë)
Për shkak se ato janë të punuara me dorë, priten ndryshime në ngjyrë, teksturë dhe flluska ajri etj. megjithatë kjo e bën secilin unik
*Ngjyrat mund të ndryshojnë pak në ekran dhe personalisht

Dimensionet

12 x 3 cm
Mbajtëse 2.2 cm

Informacion për kujdesin

• Fshini derdhjet menjëherë me një leckë të pastër
• Mos përdorni produkte kimike pastrimi
• Ri-dylloni me dyll guri ose betoni pas 6 muajsh për ta mbajtur produktin tuaj të duket më i mirë
• Djegia shumë e ulët e shkopinjve mund të shkaktojë shenja djegieje dhe çngjyrosje

Materiale

Jesmonite dhe Palo Santo (nëse përfshihet)

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet