Skip to product information
1 of 4

EMB Pretty

Vazo me vija pika

Vazo me vija pika

Çmimi i rregullt £18.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £18.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN
Natyrale me shkëlqim

Informacion i rendesishem

Çdo vazo është e punuar me dorë dhe e lyer me porosi

Duke pasur parasysh materialet e përdorura dhe natyrën e punuar me dorë të pjesës, çdo artikull do të ketë ndryshime në ngjyrë, teksturë, flluska ajri dhe model theksi

Mbyllur me 100% natyral kokosi dhe dyll soje, i përshtatshëm për përdorim vetëm me lule të thata

Dimensionet

6.8x9.7cm
Hapja e qafës 2 cm

Informacion për kujdesin

- Mos e mbushni me ujë
- Fshijeni me një leckë të pastër dhe të lagur

Materiale

Jesmonite

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet