Skip to product information
1 of 13

EMB Pretty

Mbjellës guri

Mbjellës guri

Çmimi i rregullt £10.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £10.00 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Madhësia
Ngjyrë
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN
Çfarë mënyrë më të mirë për të futur jashtë?!

Informacion i rendesishem

Gjysma e ngjyrës së zgjedhur dhe gjysma e stilit të granitit

Të mbyllura për t'u mbrojtur nga dëmtimi i ujit, megjithëse ne rekomandojmë t'i mbani bimët tuaja në vazot e tyre për fidanishte për t'i mbajtur ato në mënyrën më të mirë

Jesmonite është një alternativë ekologjike ndaj suvasë dhe betonit

Çdo artikull është 100% i punuar me dorë nga përzierja deri te lëmimi dhe përfundimi


Për shkak të natyrës së punuar me dorë të produktit, priten ndryshime në ngjyrë, teksturë dhe flluska ajri

Dimensionet

E vogël- 7.8x5.8cm
E gjatë- 8.8x9.7cm
Gjerësia - 11,5x6,8 cm

Informacion për kujdesin

- Fshini derdhjet menjëherë me një leckë të pastër
- Mos përdorni produkte kimike për pastrim
- Ndërsa tenxherja është e papërshkueshme nga uji dhe e mbyllur, ne rekomandojmë t'i mbani bimët tuaja në vazot e tyre të fidanishteve për t'i mbajtur mbjellësit në mënyrën më të mirë të tyre.

Materiale

Stone Jesmonite

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet