Skip to product information
1 of 10

EMB Pretty

Pjata e vogël e dobishme

Pjata e vogël e dobishme

Çmimi i rregullt £7.50 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £7.50 GBP
Sale E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Ngjyrë
PLEASE NOTE THAT WE WILL BE CLOSED BETWEEN 17th JUNE & 3rd JULY | ANY ORDERS PLACED AFTER 10th JUNE WILL BE PROCESSED WHEN WE RE-OPEN

Një dorë ndihmëse

Informacion i rendesishem

Çdo 'Handy Little Dish' është bërë me dorë me porosi

Natyra e punuar me dorë dhe materialet e përdorura do të thotë që asnjë 2 copë nuk do të jetë e njëjtë.
Do të ketë ndryshime në ngjyrë dhe flluska të mundshme ajri

E vulosur me vaj kokosi 100% natyral dhe dyll soje

Dimensionet

9 x 5.5 cm

Informacion për kujdesin

- I papërshkueshëm nga uji, jo i papërshkueshëm nga uji
- Fshini lëngjet menjëherë
- Pastroni me një leckë të lagur dhe të pastër
- Nuk mund të lahet në pjatalarëse ose në mikrovalë

Materiale

Shikoni detajet e plota
Carbon-neutral shipping with Shopify Planet
Carbon-neutral shipping on all orders
We fund innovations in...
Direct Air Capture
Bio Oil
Mineralization
Powered by Shopify Planet